معرفی سفیر
اخبار > آغاز رای گیری


  چاپ        ارسال به دوست

رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد

آغاز رای گیری

باسمه تعالی

آغاز رای گیری در شعبه مسقط ( عمان )

 

دوازدهمین مرحله انتخابات ریاست جمهوری اسامی ایران ساعت ۸ به وقت مسقط آغاز شد . در لحظات آغازین شروع رای گیری حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محمد رضا نوری شاهرودی سفیر محترم  جمهوری اسلامی ایران در سلطنت عمان با حضور در محل شعبه اخذ رای عمان ( مسقط ) در انتخابات شرکت نموده و رای خود را به صندوق انداختند .

سفیر جمهوری اسلامی ایران طی مصاحبه ای در محل اخد رای و در پاسخ به سوالی در خصوص ارزیابی شان از حضور ایرانیان مقیم عمان در دوازدهمین مرحله انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشتند : در عمان هم مانند سایر کشورهایی که ایرانیان عزیز حضور دارند استقبال شایان و حماسه ای را شاهد خواهیم بود . ایشان ضمن تاکید بر اینکه  ایرانیان خارج از کشور میهمن خود را دوست دارند از علاقه آنها به حضور در انتخابات و خلق حماسه ای بزرگ سخن گفتند . ایشان افزودند ایرانیان خارج از کشور برای آنکه دین خود را به انقلاب اسلامی و ایران ادا کنند در این انتخابات شرکت می نمایند .

هموطنان ایرانی از  ساعات اولیه شروع رای گیری به حوزه رای گیری مراجعه نموده و شاهد حضور خوبی در انتخابات بوده ایم .

برای پوشش ایرانیانی که در مناطق دوردست نسبت به مسقط سکونت دارند و همچنین 

 

ناوگروه چهل و ششم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حدود ۳۰۰ نفر از پرسنل خود در آب های نزدیک مسقط لنگر انداخته است صندوق سیار اخذ رای ( عمان مسقط ) تعبیه شده است تا این هموطنان عزیز و دلاورمردان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز بتوانند در تعیین سرنوشت کشور خود سهیم باشند. 


١٣:١٤ - 1396/02/29    /    شماره : ٤٥٥٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٦خروج
وزارت امورخارجه | تماس با ما | رواديد الكترونيك | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو