معرفی سفیر
خبرها


برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان اباعبدالله حسین ( ع )
اطلاعیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در مورد برگزاری مراسم عزاداری
مراسم عزاداری از روز یکشنبه مورخ ۲ مهرماه ۱۳۹۶ ( ۳ محرم ۱۴۳۹ ) مصادف با ۲۴سپتامبر ۲۰۱۷آغاز می شود . این مراسم تا شب یازدهم محرم ، هر شب از ساعت 20 لغایت 22 درمحل سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط برقرار خواهد بود.
 ١٧:٢٤ - 1396/06/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
ملاقات سفیرجمهوری اسلامی ایران در مسقط با رئیس رادیو و تلویزیون سلطنت عمان
ملاقات حجت الاسلام و المسلمین آقای محمد رضا نوری شاهرودی
در روز چهارشنبه 4مرداد 1396 حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محمد رضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با جناب آقای دکتر عبدالله بن ناصر الحراصی رئیس محترم رادیو و تلویزیون سلطنت عمان دیدار و گفتگو نمود .
 ١٣:٣٦ - 1396/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
مصاحبه با جناب آقای محمد رضا نوری شاهرودی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران
مصاحبه با جناب آقای محمد رضا نوری شاهرودی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران
تحولات منطقه به خصوص در حوزه خلیج فارس سیر پرشتابی به خود گرفته است و از یمن گرفته تا بحرین و قطر و حتی خود عربستان، این روزها شاهد رویدادها و حوادث مختلف هستند که در برخی موارد غیر مترقبه هم بوده‌اند. دراین میان سیاست کشور عمان، سیاست منحصر به فردی است که نه تنها در سایه آن، این کشور عربی توانسته است خود را از بحران‌های منطقه دور نگاه دارد بلکه حتی توانسته است نقش میانجی و ریش سفید در میان کشورهای عربی بر عهده بگیرد. عمان مناسبات ویژه‌ای با جمهوری اسلامی ایران دارد و هفته گذشته آقای بن علوی وزیر خارجه آن کشور در ایران بود و با مقامات کشورمان دیدار کرد. فرصتی شد تا با آقای نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان، تازه‌ترین تحولات منطقه و نقش عمان در منطقه را مورد بازبینی قرار دهیم. این گفتگو را از نظر خوانندگان گرامی می‌گذرانیم
 ١٩:٥٢ - 1396/04/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مصاحبه جناب آقای جابری انصاری معاون محترم عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با خبرگزاری ایسنا
مصاحبه جناب آقای جابری انصاری معاون محترم عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با خبرگزاری ایسنا
معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه اظهار داشت : در سفر اخیر آقای یوسف بن علوی به تهران در ارتباط با ابتکار عمل‌هایی که در مورد مدیریت صحیح تحولات منطقه در جریان است، گفت‌وگو و رایزنی شد.وی افزود : روابط ایران و عمان روابطی بسیار نزدیک و مبتنی بر روابط همسایگی و تعامل طولانی مدت در طول دهه‌های گذشته است.
 ١٦:٥٩ - 1396/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
مصاحبه سفیر جمهوری اسلامی ایران با ایسنا
مصاحبه سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با خبرگزاری ایسنا
سفیر ایران در مسقط ،با اشاره به سفر اخیر وزیر امور خارجه عمان به تهران گفت: محور اصلی مذاکرات بین یوسف بن علوی و مقامات جمهوری اسلامی ایران علاوه بر مسائل دوجانبه، آخرین تحولات منطقه از جمله تحولات منطقه خلیج فارس بود .
 ١٣:٣٧ - 1396/04/24 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو